www.hotel-ubytovani.com
Apartmány Karlovy Vary Perla - K hotelu přísluší parkovištěApartmány Karlovy Vary Perla -  je k dispozici připojení na internetApartmány Karlovy Vary Perla - Televize umožňuje příjem satelitních programůApartmány Karlovy Vary Perla - Pokoje jsou vybaveny televizoremApartmány Karlovy Vary Perla - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouApartmány Karlovy Vary Perla - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 

Apartmány Perla
T.G. Masaryka 10, Karlovy Vary 36001
Česká Republika
Pension-Karlovy-Vary-Perla@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 16 m/s
Apartmány Perla ubytování Karlovy Vary Aktuální počasí skoro zataženo
Doporučte tyto stránky:
 

Apartmány Perla - ubytování Karlovy Vary | Vítejte

 
Apartmány Karlovy Vary Perla Apartments Perla nabízí ubytování v centru Karlových Varů. Apartments Perla v Karlových Varech sousedí s Alžbětinými lázněmi s možností lázeňských procedur, bazénem pro veřejnost a parkem.

Ubytování
Apartments Perla v Karlových Varech nabízí k ubytování plně vybavený apartmán s vlastní kuchyňkou, sociálním zařízením a balkonem. Bydlení je přímo na hlavní třídě, v příjemném pohodlném prostředí. Vybavení - kuchyňský kout, elektrický sporák, lednice, TV, digitální satelit, internet, sprchový kout, WC.

Služby v okolí
Apartments Perla v Karlových Varech se nachází přímo v obchodním centrum včetně supermarketu a kavárny. Parkování je 150 m od budovy - podzemní garáže. V blízkosti se nachází hotel Thermal, hlavní pošta, McDonald.

Okolí
Karlovy Vary jsou místem, které v sobě spojuje romantický duch historie s dynamikou moderní doby. Tyto proslulé lázně navštíví každoročně více než dva miliony lidí z nejrůznějších koutů světa. Mnoho z nich sem přijíždí za léčbou zažívacího a pohybového ústrojí, k čemuž se využívá 13 horkých pramenů s teplotou vody 39 – 73°C. Obklopeni zalesněnými kopci a nádhernou secesní architekturou můžete naplno vychutnávat uvolněnou atmosféru zdejších uliček. A jistě Vás nezklame ani nabídka sportovního a kulturního vyžití.